Total Image facebook Total Image instagram Total Image FAQ

Jakie warunki muszę spełnić aby wziąć udział w sesji?
Tak, jest jeden bardzo poważny warunek… Na sesję zdjęciową nie wpuszczamy bez dobrego humoru J A tak na poważnie, to Total Image specjalizuje się w sesjach dla każdego, dlatego nie stresuj się, że nie masz figury modelki czy 18 lat. 99% naszych wspaniałych Klientek miało u nas swoją pierwszą sesję w życiu! Organizowałyśmy sesję dla osób w wieku od kilku miesięcy po 60 kilka lat J Będziemy Ci stale pomagać przy pozowaniu, doradzać i robić co w naszej mocy aby efekt końcowy był jak najlepszy, a Ty czuła się komfortowo. To dla nas najważniejsze J

Dlaczego dostaję tylko 10 zdjęć skoro inne firmy proponują mi 200?
Nie jest sztuką wypstrykać całą kartę w aparacie J Łatwo się jednak domyśleć, że te zdjęcia będą do siebie bardzo podobne. My staramy się stworzyć dla Ciebie zdjęcia oryginalne, wyjątkowe i zróżnicowane. Uwierz nam – 10 zdjęć to gwarancja, że każde z nich będzie inne i będziesz miała ochotę do niego wracać. Dodatkowo, zdjęcia te będą poddane starannemu retuszowi fotograficznemu. Obróbka zdjęcia zabiera sporo czasu, więc jeśli ktoś proponuje Ci 200 zdjęć, to nie ma możliwości aby były obrobione. My stawiamy na jakość a nie na ilość,        a Ty J?

Czy moje zdjęcia będą później w Internecie?
To zależy tylko od Ciebie J Zdjęcia z naszych sesji mają charakter niekomercyjny – to znaczy, że nikt z nas nie sprzedaje ich i nie czerpie z tego tytułu korzyści majątkowych. Jest nam zawsze miło, jeśli możemy wrzucić zdjęcie do naszego portfolio.  Jeśli jednak nie wyrazisz na to zgody, gwarantuję, że zdjęcie nigdzie się nie pojawi J Po wysłaniu zdjęć zawsze pytamy, czy możemy je opublikować i Twoje zdanie jest tutaj najważniejsze.

Jak powinnam przygotować się do sesji?
Pierwszy krok aby zrealizować swoją idealną sesję zdjęciową to ustalenie z nami terminu sesji. Im wcześniej to zrobimy tym lepiej – Ty zarezerwujesz sobie idealny termin a my mamy więcej czasu aby dopiąć wszystko na ostatni guzik J Następny krok, to ustalenie koncepcji/stylu sesji. Masz jakiś pomysł? Daj nam koniecznie znać! Jeśli jednak nie, to wyślij nam swoje zdjęcie, dorzuć do tego kilka zdjęć które Ci się podobają, napisz czym się interesujesz a zaproponujemy Ci coś J Panie dzień przed sesją muszą dodatkowo pamiętać o pomalowaniu paznokci. Jeśli korzystasz z pomocy stylistki, to nie musisz się martwić ubraniami – ona zajmie się wszystkim za Ciebie. Jeśli jednak to Ty chcesz zabawić się w kreatora mody, to najlepiej zabierz ze sobą kilka zestawów ubrań. Na sesji wykorzystamy 2-3 zestawy, jednak lepiej żeby było z czego wybierać. Nie zapomnij o dodatkach (buty, biżuteria). Bardzo prosimy – zadbaj o wyprasowanie ubrań J Photoshop nie zawsze prasuje tak dobrze jak żelazko J

W jaki sposób mogę wykupić sesję?
Wystarczy do nas napisać na INFO@TOTALIMAGE.PL lub zadzwonić 603 200 649

Gdzie odbywa się sesja?
Na co dzień pracujemy w Warszawie, jednak sesję zdjęciową zorganizujemy gdziekolwiek zechcesz! Zwiedziłyśmy już sporą część Polski a na swoim koncie mamy także sesje zagraniczne J Miejsca które my proponujemy to: studio zdjęciowe (na terenie Warszawy), u Ciebie w domu (może tam czujesz się najbardziej komfortowo) lub w plenerze. Miejsce pleneru dopasowujemy zawsze do stylizacji, aby wszystko do siebie idealnie pasowało.

Na czym polega skorzystanie z usług stylistki?
Stylistka ustala stylizację (czyli zestaw ubrań i dodatków) na podstawie Twojego zdjęcia, wymiarów i preferencji. Nie masz koncepcji i pomysłu jaki strój Cię interesuje? Nic się martw J - z pewnością Ci coś zaproponujemy! Informacje na temat stylizacji wymieniane są mailowo. Stylistka wysyła stylizacje do akceptacji, więc nic nie dzieje się bez Twojej zgody J

Co z makijażem, fryzurą i ubraniem na sesji?
Podczas sesji prócz fotografki może być obecna profesjonalna wizażystka a także stylistka (opcja dodatkowo płatna). Makijaż fotograficzny bardzo różni się od makijażu codziennego, dlatego warto się poddać Jej sugestiom J Dodatkowo w ramach sesji zrobimy także fryzurę. Nie są to usługi fryzjerskie (na mycie włosów i strzyżenie lepiej jest się umówić u swojego fryzjera;) ale samo układanie bajecznej fryzury do sesji zdjęciowej. Możesz się więc poczuć jak prawdziwa Gwiazda J

Kiedy otrzymam gotowe zdjęcia?
Podczas samej sesji zrobimy Ci ok… 400 zdjęć J Po sesji dokonujemy wstępnej selekcji i do 5 dni od dnia sesji wysyłamy Ci mailem zdjęcia do wglądu. Jest ich ok. 100 (oczywiście nie idziemy na ilość ale na jakość więc ta liczba może być różna). Ostateczny wybór należy do Ciebie J Jak tylko podasz nam numery zdjęć jakie Cię interesują zabieramy się do pracy. Zdjęcia poddajemy starannemu retuszowi: wyrównanie niedoskonałości cery, kadrowanie zdjęć, zmiany kolorów, wygładzanie i wyrównywanie, itp. Gotowe zdjęcia wysyłamy mailem do 14 dni od momentu ich wyboru.

Kiedy mogę się umówić na sesję?
Sesje zdjęciowe organizujemy 7 dni w tygodniu. Pamiętaj jednak, że większość osób woli spotkać się w weekend dlatego są one rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Na organizację sesji potrzebujemy ok. tygodnia, jednak nie zwlekaj do ostatniej chwili. Im wcześniej ustalimy termin sesji tym lepiej i dokładniej się do niej przygotujemy.

Jak mogę wykupić i odebrać VOUCHER?
Voucher wykupić i odebrać możesz na dwa sposoby:
1) Możemy spotkać się osobiście (w dowolnym dla Ciebie miejscu i terminie - postaramy się dostosować), gdzie otrzymasz wydrukowany voucher, na miejscu podpiszemy umowę i rozliczymy się.
2) Opcja druga dla bardziej zabieganych :) - voucher i umowę wyślemy mailem (lub pocztą), a Ciebie poprosimy o przelew.