Total Image facebook Total Image instagram Total Image FAQ

Organizujemy profesjonalne szkolenia wizerunku dla firm.

Zadbamy o każdy szczegół: materiały szkoleniowe, miesjce, akcesoria, wykładowców, catering i pełną organizację całego kursu.
Zoragnizujemy dla Pństwa szkolenie z zakresu makijażu oraz ubioru. Połączenie tych dwóch dziedzin pozwala na uzyskanie pełnego szkolenia z kreowania swojego wizerunku.

Tematyka jest przede wszystkim biznesowa, ale może zostać rozszerzona o informacje dotyczące codziennych stylizacji, porady stylistyczne i wskazówki takie jak np. co z czym łączyć, jakie kolory itp.

Kurs możemy zakończyć profesjonalną sesją zdjęciową, dzięki której Państwa pracownicy otrzymają profesjonalne zdjęcia biznesowe, które można wykorzystać np. na stronie internetowej firmy.

UWAGA!
Nasze szkolenia mogą być zorganizowane dla pań, ale także dla panów (na czym polega męski dress code, jak wypada się ubrać na spotkanie biznesowe, itp). W celu ustalenia szczegółów oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - oferta ustalana jest indywidualnie, aby w jak największym stopniu sprostać Państwa oczekiwaniom.

Koszt: ustalany indywidualnie

6