Total Image facebook Total Image instagram Total Image FAQ

Zdjęcia są absolutnie zachwycające! Atmosfera na sesji jest mega pozytywna i przyjazna, a efekty są takie, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna. Sesja w Total Image to świetne zdjęcia i wspaniałe wspomnienia!
Adriana Szymańska

Swoją sesję wspominam bardzo dobrze, super atmosfera, Olga Staniewska oraz fotograf doradzały i mówiły co i jak, Total Image jest najlepszym terapeutą na świecie!
Emilia Smolińska

Olga, organizacja sesji była dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Kasiu, Panna Młoda do dziś wspomina Twoją stylizację. Aniu, makijaż był rewelacyjny. Eliza, zdjęcia są fantastyczne. Dzięki Wam ten wieczór był absolutnie wyjątkowy
Agnieszka Kraińska

To niesamowite, jak taka sesja może poprawić nastrój! Dziewczyny są świetne, pomagają w pozowaniu, makijaż był cudowny i bawiłam się znakomicie! Dziękuję Wam
Daniela Kupis

Dziękuję za wspaniałą sesję zdjęciową! Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć a atmosfera była rewelacyjna! Sesja była perfekcyjnie przygotowana, nic nie mogę zarzucić. Jeszcze z pewnością wrócę na kolejną sesję!
Katarzyna Odyniec

Dziękuję za wspaniałe 4 godziny pełne śmiechu, nucenia (Olga jesteś niezastąpiona) , sytuacji niebezpiecznych (Sylwia Mórawska Fotografia podziwiam za skakanie po parapecie) oraz pełnych cierpliwości.
Dziękuję !
Ania Kazimierczak

Jestem zachwycona współpracą, miła atmosfera, a do tego genialne zdjęcia :) Polecam jak najbardziej polecam :)
Milena Rokicka

Moja pierwsza sesja, oczywiście z początku byłam zestresowana ale grupa tak pozytywnie nastawiona i z wspaniałym podejściem, że lepiej nie mogło być. Makijaż świetny ! tak samo jak stylizacja i zdjęcia którymi jestem zachwycona. Gorąco polecam współpracę!
Zuzia Stapf

Klasa sama w sobie :) Czas spędzony z osobami z grona Total Image można przyrównać do okładu na zranioną duszę :) Veni , vidi , vici , polecam , polecam , POLECAM !!!
Monika Jeleniak

Dziewczyny są rewelacyjne !! wszystko jest zapięte na ostatni guzik , Atmosfera super nie można się nudzić i czuć się źle w ich towarzystwie .POLECAM DZIEWCZYNY!!!
Klaudia Kisson

Sesja super! My także jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć jak i profesjonalizmu dziewczyn! o Elizę byłam spokojna bo się znamy ale Ula zrobiła mi tak wspaniały i precyzyjny makijaż że nie mogłam oderwać oczu. Idealny taki jak sobie wymyśliłam. Dziękuję za spódnicę Grześ także bardzo pozytywnie zadowolony także niecierpliwie czekamy na zdj.
Ściskamy!
Karolina Smolińska

No Kochane, robota swietna,efekt niesamowity :) do tej pory byłam podobna do Nosowskiej, Bartosiewicz, Kuszyńskiej, ale Młynarska? :) sesja była moim skrytym marzeniem, które dzięki inwencji ekipy z Total Image ziściło się w wersji, jakiej sobie nawet nie mogłam wymarzyć :) ot co! :)
Gosia Barszcz

Sesja wypadła super!!!! Jesteście świetną ekipą i tworzycie mega pozytywny klimat jeszcze raz dzięki dziewczyny :) bawiłyśmy się czadersko!!!
Ola Obtułowicz

Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za wszystko, za wspaniałą atmosferę na sesji i za jej efekty!!! Patrzę na swoje zdjęcia i czuję się piękna! Cudowne uczucie :)
Sylwia Dudek

Goraco polecam !!! Super ekipa, atmosfera i zdjęcia rewelacja ! Jeszcze raz dziękuje dziewczyny , jesteście wspaniałe :)
Anna Niemyjska

Świetna ekipa, super organizacja a efekty (nieskromnie przyznam) genialne. Dziewczyny są bardzo zdolne, widać że kochają swoją pracę, a co najwazniejsze potrafią zrozumieć o co takiej wymagającej i niecierpliwej klientce [ to o mnie! ;P] chodzi. Polecam z całego serca, a dziewczynom z Total Image jeszcze raz za wszystko DZIĘKUJĘ!!!!! :)
Monika Łukaszuk

Patrze na swoje zdjęcia i sama zaczynam sobie zazdrościć ;) Wasze zorganizowanie i talent nie pozwoliły na inny EFEKT :) Poczucie wyjątkowości i spełnienia... - ja tego doznałam!!
Magdalena Cymerman

Olga,organizacja sesji była dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Kasiu, Panna Młoda do dziś wspomina Twoją stylizację. Aniu, makijaż był rewelacyjny. Eliza, zdjęcia są fantastyczne. Dzięki Wam ten wieczór był absolutnie wyjątkowy!
Agnieszka Kraińska

Ponadto to chciałabym jeszcze raz podziękować za sesję. Świetnie spędzony czas, piękne zdjęcia, pamiątka do końca życia. I jak powiedziałam na początku naszego spotkania, że są fantazje, których nie powinno się realizować, to sesja z Total Image na 100% do nich nie należy!!!!! Nie żałuję, że się odważyłam i z pewnością nie jest to nasze ostatnie spotkanie:) Tego jestem pewna!!!!
Magda