Total Image facebook Total Image instagram Total Image FAQ

W Total Image organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe na WIECZORACH PANIEŃSKICH, w których udział biorą zarówno Panna Młoda jak i wszystkie Uczestniczki wieczoru.
Podczas sesji zdjęcia zrobimy nie tylko Pannie Młodej, ale także wszystkim Jej koleżankom (zarówno razem jak i każdej z Pań osobno). Oczywiście to Panna Młoda będzie dla nas tego dnia najważniejsza, ale podczas sesji każda z Uczestniczek wieczoru będzie miała okazję skorzystać z profesjonalnej sesji zdjęciowej! Będzie to nie tylko świetna pamiątka na całe życie ale także niezapomniana i oryginalna impreza na wieczorze panieńskim :)

Tego typu sesje proponujemy zrealizować w studio zdjęciowym. Do studia możecie Panie dodatkowo zabrać napoje i jedzenie, dzięki czemu sesja połączona zostanie ze świetną imprezą! A że studio mieści się w Centrum Warszawy będziecie mieć później blisko do najlepszych klubów, barów i restauracji czyli dalszej części świetnego wieczoru panieńskiego :) Dzięki temu nawet te z Uczestniczek które nie będą miały ochoty robić sobie zdjęć nie będą się nudzić a świetnie bawić na normalnej imprezie :) (choć z doświadczenia dodam, że te Panie które mają najmniejszą ochotę na zdjęcia ostatecznie najlepiej się bawią przed obiektywem :).

Oto nasze propozycje:
1) SESJA 20 WYJĄTKOWYCH ZDJĘĆ
Koszt: 900 zł
Opcja: 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć w formie elektronicznej (standardowy retusz zdjęć), 10 nieborobionych zdjęć, profesjonalny makijaż wraz z dodatkami (np. kępki rzęs) dla Panny Młodej, stylizacja fryzury dla Panny Młodej, studio zdjęciowe, poprawa makijażu na potrzeby sesji dla wszystkich Uczestniczek, organizacja sesji zdjęciowej.
Czas trwania: 4 h

2) SESJA 30 WYJĄTKOWYCH ZDJĘĆ
Koszt: 1000 zł
Opcja: 15 profesjonalnie obrobionych zdjęć w formie elektronicznej (standardowy retusz zdjęć), 15 nieobrobionych zdjęć, profesjonalny makijaż wraz z dodatkami (np. kępki rzęs) dla Panny Młodej, stylizacja fryzury dla Panny Młodej, studio zdjęciowe, poprawa makijażu na potrzeby sesji dla wszystkich Uczestniczek, organizacja sesji zdjęciowej.
Czas trwania: 4 h

Dodatkowe opcje:
(szczególnie polecamy pierwszą, dzięki której Panna Młoda będzie mogła poczuć się jak prawdziwa Gwiazda - wizaż, fotograf, stylizacja fryzury i stylistka!):
1) STYLIZACJA
Koszt: 70 zł za 1 stylizację
120 zł za 2 stylizacje
150 zł za 3 stylizacje
Opcja: ubrania i dodatki od profesjonalnej stylistki. Ustalając np. ze Świadkową stylistka wybierze i zaproponuje fantastyczną stylizację którą przyniesie dla Panny Młodej na sesję zdjęciową!

2) DODATKOWE OBROBIONE ZDJĘCIA
Koszt: 15 zł za sztukę
Opcja: Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć które zostaną dodatkowo obrobione (standardowy retusz zdjęć).

3) DODATKOWE NIEOBROBIONE ZDJĘCIA
Koszt: 3 zł za sztukę
Opcja: Możliwość dokupienia dodatkowych nieobrobionych zdjęć które zostaną wysłane w formacie odpowiednim do druku.

Po 5 dniach od sesji wysyłamy drogą mailową wyselekcjonowane przez nas zdjęcia podglądowe do wyboru. To Panie same wybierają te, które mają zostać obrobione. Gotowe zdjęcia wysyłamy drogą mailową do 14 dni - są one już przygotowane w formacie odpowiednim do druku. Proponuję aby zdjęcia w pakiecie (10/15) wybrać pod kontem Panny  Młodej (czyli np. 5 zdjęć Panna Młoda solo + 5 grupowych na pamiątkę) a pozostałe zdjęcia każda z Uczestniczek dokupi sobie indywidualnie za niewielką dopłatą.
Będziecie Panie miały możliwość zobaczyć najpierw zdjęcia i ocenić czy warto - mamy nadzieję, że tak :)

Powyższa oferta dotyczy sesji w studio zdjęciowym w Centrum Warszawy połączonej ze świetną imprezą!

Zobacz, jakie WIECZORY PANIEŃSKIE miałyśmy już przyjemność organizować - zapraszamy do galerii zdjęć (KLIKNIJ TUTAJ)  

7